Sugar Baby

55,00 Kč

Nový produkt

10 semen

| MELOUN VODNÍ | CITRULLUS LANATUS |

Velmi raná odrůda melounu nenáročná na pěstování. Menší plody se zelenou slupkou a sytě červenou dužninou váží cca 2 - 4 kg. Naše děti by se jich mohly ujíst! Vynikající slaďoučká chuť. Uskladněné vydrží několik týdnů.

Tento produkt již není na skladě

Porovnat
Do seznamu přání

Sdílet:

Pěstování: Melouny vyžadují maximum světla a tepla. Více než dýně či rajčata. Rostou pomalu a mají dlouhou vegetační dobu. Domácí výsev do kelímku provádíme začátkem dubna. Ven na zahradu vysazujeme po 15. květnu.

Tip: Zajistěte si vlastní semínka. Při konzumaci melounů vyplivněte pár semínek, usušte je a další sezónu nemusíte kupovat osivo.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Sugar Baby

Sugar Baby

10 semen

| MELOUN VODNÍ | CITRULLUS LANATUS |

Velmi raná odrůda melounu nenáročná na pěstování. Menší plody se zelenou slupkou a sytě červenou dužninou váží cca 2 - 4 kg. Naše děti by se jich mohly ujíst! Vynikající slaďoučká chuť. Uskladněné vydrží několik týdnů.

Další odrůdy

Kompletní nabídka semen