Sugar Baby

49,00 Kč

Nový produkt

10 semen

| MELOUN VODNÍ | CITRULLUS LANATUS |

Velmi raná odrůda melounu nenáročná na pěstování. Menší plody se zelenou slupkou a sytě červenou dužninou váží cca 2 - 4 kg. Naše děti by se jich mohly ujíst! Vynikající slaďoučká chuť. Uskladněné vydrží několik týdnů. Stará odrůda z roku 1954.

Tento produkt již není na skladě

Pěstování: Melouny vyžadují maximum světla a tepla. Více než dýně či rajčata. Rostou pomalu a mají dlouhou vegetační dobu. Domácí výsev do kelímku provádíme začátkem dubna. Ven na zahradu vysazujeme po 15. květnu.

Tip: Zajistěte si vlastní semínka. Při konzumaci melounů vyplivněte pár semínek, usušte je a další sezónu nemusíte kupovat osivo.

Známka 
23.10.2018

Jana

Pokusně a poprvé jsem vysela přímo do půdy pod pet láhev, sklidila jsem 4 melouny o váze 4,5 kg výborné chuti. Při krájení úžasně praskají, ne jako ty gumové z obchodu.

  • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Sugar Baby

Sugar Baby

10 semen

| MELOUN VODNÍ | CITRULLUS LANATUS |

Velmi raná odrůda melounu nenáročná na pěstování. Menší plody se zelenou slupkou a sytě červenou dužninou váží cca 2 - 4 kg. Naše děti by se jich mohly ujíst! Vynikající slaďoučká chuť. Uskladněné vydrží několik týdnů. Stará odrůda z roku 1954.

Další odrůdy

Kompletní nabídka semen

Poradna