Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Souhlasím

PORADNA

Objednávky a platba

Je možné přidat či odebrat produkt do hotové objednávky?

Pokud zvolíte platbu na dobírku či již odešlete platbu bankovním převodem, tak jde objednávka do přípravy a již není možné objednávku změnit, zrušit nebo sloučit s jinou objednávkou.


Je možné zrušit objednávku?

Pokud dosud nebyla uhrazena a pokud ještě není v přípravě, je možné objednávku zrušit. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím neprodleně na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz.


Je možné změnit způsob platby z dobírky na převodem či naopak u hotové objednávky?

Bohužel to není možné. Systém nám tuto operaci neumožňuje. Jediné řešení je objednávku zrušit a udělat ji znovu s požadovaným způsobem platby. To je však možné jen u objednávek s platbou převodem, u kterých nebyla odeslána platba. Objednávky na dobírku a uhrazené objednávky jdou hned do přípravy a zrušení již není možné. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím kontaktujte nás prosím neprodleně na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz.


Je možné platit v eurech?

Ano, chcete-li znát cenu v eurech, zvolte vpravo na horní liště těchto stránek jako měnu symbol € (vámi zvolená měna bude napsána modrým písmem v modrém rámečku). Veškeré ceny potom uvidíte v eurech. Rovněž objednávka se bude počítat v eurech. Pokud jste objednávku dokončili v korunách, ale chcete platit v eurech, kontaktujte nás nejlépe na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz s číslem Vaší objednávky a my Vám ji převedeme na eura.


Odběr novinek