Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Souhlasím

PORADNA

Objednávky a platba

Je možné přidat či odebrat produkt do hotové objednávky?

Pokud zvolíte platbu na dobírku či je objednávka již uhrazená (bankovním převodem nebo kartou), tak jde objednávka do přípravy a již není možné objednávku změnit, zrušit nebo sloučit s jinou objednávkou. Objednávkový systém nám již u objednávky, která je ve fázi přípravy, neumožňuje žádnou změnu.


Je možné zrušit objednávku?

Pokud dosud nebyla uhrazena a pokud ještě není v přípravě, je možné objednávku zrušit. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím neprodleně na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz.


Je možné změnit způsob platby z dobírky na převodem či naopak u hotové objednávky?

Bohužel to není možné. Systém nám tuto operaci neumožňuje. Jediné řešení je objednávku zrušit a udělat ji znovu s požadovaným způsobem platby. To je však možné jen u objednávek s platbou převodem, u kterých nebyla odeslána platba. Objednávky na dobírku a uhrazené objednávky jdou hned do přípravy a zrušení již není možné. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím kontaktujte nás prosím neprodleně na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz.


Je možné platit v eurech?

Ano, chcete-li znát cenu v eurech, zvolte vpravo na horní liště těchto stránek jako měnu symbol € (vámi zvolená měna bude napsána modrým písmem v modrém rámečku). Veškeré ceny potom uvidíte v eurech. Rovněž objednávka se bude počítat v eurech. Pokud jste objednávku dokončili v korunách, ale chcete platit v eurech, kontaktujte nás nejlépe na telefon 732 479 053 či e-mail info@permaseminka.cz s číslem Vaší objednávky a my Vám ji převedeme na eura.


Mohu si rezervovat semínka - udělat předobjednávku a postupně k ní přidávat? Některá semínka jsou ještě nedostupná a u jiných mám zase obavu, že se brzy vyprodají.

Semínka předem z organizačních a logistických důvodů nerezervujeme. U každé nedostupné odrůdy máme k dispozici tzv. “hlídacího psa” - v pravé části obrazovky pod úvodním popisem odrůdy můžete kliknout na oranžový rámeček s nápisem “Chci o tom vědět”. Pokud jste přihlášen/a do svého zákaznického účtu, rovnou Váš požadavek zaevidujeme a až bude daná odrůda dostupná, přijde Vám krátký informační e-mail.

Pokud přihlášen/a nejste, zadejte nejprve vlevo vedle oranžového rámečku svoji e-mailovou adresu a následně klikněte na oranžový rámeček “Chci o tom vědět.”

Jsou tedy dvě možnosti - buď objednat nyní a s další objednávkou počkat zhruba na leden (uvedená dostupnost u jednotlivých odrůd je pouze orientační), až budou dostupná semínka všech odrůd z letošní sklizně; nebo s objednávkou vyčkávat a sledovat, zda některé z odrůd, o kterou máte zájem, nehrozí vyprodání.

Pokud na e-shopu zásoba pytlíků semínek konkrétní odrůdy či zásoba některé z knih klesne pod 100 kusů, objeví se na e-shopu opět oranžový rámeček s nápisem “skladem posledních xx kusů”, který se pravidelně aktualizuje.

Záleží tedy na Vás. Pokud chcete mít jistotu, nejjednodušší cesta je objednat nyní semínka, která jsou aktuálně dostupná a u těch nedostupných využít službu “hlídacího psa”. Jakmile Vám pak přijde informační e-mail o tom, že je daná odrůda či kniha k dispozici, můžete zadat novou objednávku.


Odběr novinek