Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Souhlasím

PORADNA

Objednávky a platba

Je možné přidat či odebrat produkt do hotové objednávky?

Pokud objednávku nemáte uhrazenou (platba převodem), nebo jsme ji dosud neodeslali (platba na dobírku), potom není problém cokoli přidat či odebrat. Napište nám prosím číslo objednávky a Váš požadavek na email kvapil@permaseminka.cz. Uhrazené či odeslané objednávky bohužel již měnit nelze. 


Je možné zrušit objednávku?

Pokud dosud nebyla uhrazena, nebo odeslána, je možné objednávku zrušit. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím neprodleně na email kvapil@permaseminka.cz.


Je možné změnit způsob platby z dobírky na převodem či naopak u hotové objednávky?

Bohužel to není možné. Systém nám tuto operaci neumožňuje. Jediné řešení je objednávku zrušit a udělat ji znovu s požadovaným způsobem platby. Přejete-li si objednávku zrušit, kontaktujte nás prosím a uveďte číslo objednávky na email: kvapil@permaseminka.cz.


Je možné platit v eurech?

Ano, chcete-li znát cenu v eurech, klikněte vpravo na horní liště těchto stránek na "Nastavení" a zvolte jako měnu symbol €. Veškeré ceny potom uvidíte v eurech. Rovněž objednávka se bude počítat v eurech. Pokud jste objednávku dokončili v korunách, ale chcete platit v eurech, napište nám na kvapil@permaseminka.cz číslo Vaší objednávky a my Vám ji převedeme na eura.


NÁŠ INSTAGRAM

Pátráme po starých odrůdách, testujeme nové a šlechtíme své vlastní. Na moravské farmě a bez chemie. Mrkněte, co je u nás nového!