Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Souhlasím

PORADNA

Doručení

Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Garantujeme dodání do deseti dnů od dokončení objednávky (při platbě na dobírku), nebo jejího uhrazení (při platbě převodem). Většinou to stihneme dříve. V zimě expedujeme až čtyřikrát týdně. Deset dnů si necháváme jako rezervu pro případ, že se nám na farmě nahromadí větší množství neodkladné práce. Nejsme jen eshop. Veškerá semínka si sami pěstujeme, což někdy obnáší velké návaly práce, kterou za nás nikdo jiný neudělá.


Potřebuji semínka poslat hned. Je to možné?

Někdy ano, ale vždy až po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím Marka Kvapila na telefonu 777151101. Bude-li to možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.


Objednávka mi stále nepřišla, ani po deseti dnech. V čem je problém?

U objednávky s platbou převodem může být problém v tom, že nebyla dosud uhrazena, nebo že nebyl správně zadán variabilní symbol a platba se nespárovala. Pokud jste si jistí, že jste platbu poslali, nebo pokud jste objednali na dobírku, napište nám prosím číslo Vaší objednávky na kvapil@permaseminka.cz. Prověříme stav Vaší zásilky a co nejdříve dáme vědět.


Kolik stojí doručení?

Cena se pohybuje v rozmezí 66 - 79 Kč v rámci ČR. Cena za doručení na Slovensko a jinam do zahraničí se odvíjí od hmotnosti zásilky a začíná na 85 Kč. Aktuální ceník poštovného najdete zde.


Posíláte i na Slovensko a jinam do zahraničí?

Ano, posíláme i na Slovensko a do členských zemí EU. Ovšem jen s platbou převodem. Na dobírku do zahraničí objednávat bohužel nelze. 


Lze semínka poslat levněji v obyčejné obálce? 

Ano, velmi lehká semínka (rajčata, papriky, saláty) v počtu maximálně 3 ks pytlíků můžeme poslat levněji v dopisní obálce. Takové objednávky ale nelze realizovat přes eshop. Postupujte prosím takto:

Napište nám na kvapil@permaseminka.cz, jaká semínka chcete takto objednat a počkejte na potvrzení. Jakmile Vám objednávku potvrdíme, napište na lístek seznam požadovaných semínek a vložte ho do obálky spolu s bankovkami v dohodnuté sumě. Dále vložte obálku s nalepenou známkou a Vaší zpáteční adresou. Vše pošlete na adresu: Mgr. Marek Kvapil, Pňovice 55, 78401.

Jakmile od Vás zásilku dostaneme, pošleme Vám semínka ve Vaší vlastní nadepsané obálce. Bohužel pošta na takové zásilky neposkytuje záruku. Doprava Vás však vyjde levněji na cca 40 Kč (38 Kč za dvě známky + 2 Kč za dvě dopisní obálky).


Kdo zajišťuje dopravu?

Česká pošta. Ta je náš jediný smluvní dopravce.


NÁŠ INSTAGRAM

Pátráme po starých odrůdách, testujeme nové a šlechtíme své vlastní. Na moravské farmě a bez chemie. Mrkněte, co je u nás nového!