Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Souhlasím

PORADNA

Doručení

Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Garantujeme dodání do deseti dnů od dokončení objednávky (při platbě na dobírku), nebo jejího uhrazení (při platbě převodem). Většinou to stihneme dříve. V zimě expedujeme až čtyřikrát týdně. Deset dnů si necháváme jako rezervu pro případ, že se nám na farmě nahromadí větší množství neodkladné práce. Nejsme jen eshop. Veškerá semínka si sami pěstujeme, což někdy obnáší velké návaly práce, kterou za nás nikdo jiný neudělá.


Potřebuji semínka poslat hned. Je to možné?

Někdy ano, ale vždy až po předchozí domluvě. Kontaktujte nás prosím na tel.: 732 479 053 nebo e-mailu info@permaseminka.cz. Bude-li to možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.


Objednávka mi stále nepřišla, ani po deseti dnech. V čem je problém?

U objednávky s platbou převodem může být problém v tom, že nebyla dosud uhrazena, nebo že nebyl správně zadán variabilní symbol a platba se nespárovala. Pokud jste si jistí, že jste platbu poslali, nebo pokud jste objednali na dobírku, napište nám prosím číslo Vaší objednávky na info@permaseminka.cz. Prověříme stav Vaší zásilky a co nejdříve dáme vědět.


Kolik stojí doručení?

Cena se pohybuje v rozmezí 50 - 79 Kč v rámci ČR. Cena za doručení na Slovensko a jinam do zahraničí se odvíjí od hmotnosti zásilky a začíná na 75 Kč. Aktuální ceník poštovného najdete zde.


Posíláte i na Slovensko a jinam do zahraničí?

Ano, posíláme i na Slovensko a do členských zemí EU (ceny dopravy zde). Ovšem do dalších zemí EU jen s platbou převodem. Na dobírku do zahraničí (kromě Slovenska) objednávat bohužel nelze. 


Lze semínka poslat levněji v obyčejné obálce? 

Ano, velmi lehká semínka (rajčata, papriky, saláty) v počtu maximálně 3 ks pytlíků můžeme poslat levněji v dopisní obálce. Takové objednávky ale nelze realizovat přes eshop. Postupujte prosím takto:

Napište nám na kvapil@permaseminka.cz, jaká semínka chcete takto objednat a počkejte na potvrzení. Jakmile Vám objednávku potvrdíme, napište na lístek seznam požadovaných semínek a vložte ho do obálky spolu s bankovkami v dohodnuté sumě. Dále vložte obálku s nalepenou známkou a Vaší zpáteční adresou. Vše pošlete na adresu: Marek Kvapil - Permaseminka.cz, Liboš 98, 783 13.

Jakmile od Vás zásilku dostaneme, pošleme Vám semínka ve Vaší vlastní nadepsané obálce. Bohužel pošta na takové zásilky neposkytuje záruku. Doprava Vás však vyjde levněji na cca 40 Kč (38 Kč za dvě známky + 2 Kč za dvě dopisní obálky).


Kdo zajišťuje dopravu?

Česká pošta a Zásilkovna - podrobný ceník najdete zde.


Odběr novinek