Doručení

Je možné expresní doručení semínek?

Někdy ano, ale vždy až po předchozí domluvě. Kontaktujte nás prosím na tel.: 732 479 053 nebo e-mailu info@permaseminka.cz. Bude-li to možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.


Kdo zajišťuje dopravu?

Česká pošta a Zásilkovna - podrobný ceník najdete zde.


Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Garantujeme dodání do deseti dnů od dokončení objednávky (při platbě na dobírku či kartou online), nebo jejího uhrazení (při platbě převodem). Většinou to stihneme dříve. V zimě expedujeme až čtyřikrát týdně. Deset dnů si necháváme jako rezervu pro případ, že se nám na farmě nahromadí větší množství neodkladné práce. Nejsme jen e-shop. Veškerá semínka si sami pěstujeme, což někdy obnáší velké návaly práce, kterou za nás nikdo jiný neudělá.


Moje zásilka stále nebyla doručena. Kde je problém?

U objednávky s platbou převodem může být problém v tom, že nebyla dosud uhrazena, nebo že nebyl správně zadán variabilní symbol a platba se nespárovala. Pokud jste si jistí, že jste platbu poslali, nebo pokud jste objednali na dobírku, napište nám prosím číslo Vaší objednávky na info@permaseminka.cz. Prověříme stav Vaší zásilky a co nejdříve dáme vědět.


Kolik stojí doručení?

Cena se pohybuje v rozmezí 56 - 93 Kč v rámci ČR. Cena za doručení na Slovensko a jinam do zahraničí se odvíjí od hmotnosti zásilky a začíná na 86 Kč. Aktuální ceník poštovného najdete zde.


Je možné doručení na Slovensko a jinam do zahraničí?

Ano, posíláme i na Slovensko a do členských zemí EU (ceny dopravy zde). Na Slovensko lze objednat i na dobírku (přes Zásilkovnu), do jiných zemí EU lze objednávku zaplatit jen kartou či bankovním převodem. Jakmile v nákupním košíku zadáte požadovanou zemi doručení, tak se Vám nabídnou odpovídající způsoby dopravy. Objednávku můžete zadávat rovnou v eurech, ať neplatíte zbytečně své bance za převod - viz postup zde.